HAKKIMIZDA

Firmamız 15 yıllık trafo imalatı tecrübesi ile, transformatör üretimine yönelik makine ve teçhizatlar geliştirmek üzere, Ankara Malıköy Başkent Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir. AZAPOĞLU MAKİNA A.Ş. olarak tescilli markamız olan REGENAS markası ile yola çıkarak başta yağ filtrasyon, arıtma, rejenerasyon, tasfiye sistemleri ile trafo bobini sarım makineleri ve kalıplarının imalatını gerçekleştirmekteyiz.

Kurulduğumuz yıl itibarı ile ISO 9001 standartlarını benimseyen yönetim anlayışımız ile Türk Standardları Enstitüsü tarafından verilen TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip Yetkili Servis olarak belgelendirilmiş bulunmaktayız.

Yeni ürün tasarım süreçlerinde sistematik olarak Ar-Ge ve Ür-Ge projeleri geliştiren firmamız, müşteri ihtiyaçlarını, sahip olduğumuz trafo imalatına yönelik bilgi birikimiyle birleştirerek hayata geçirmektedir. Deneyimli kadromuz Ar-Ge çalışmalarını firma içinde yürütmekte olup, proje çıktılarını patent başvuruları ile koruma altına almayı hedeflemektedir.

Güç ve dağıtım transformatörü imalatçılarının yanı sıra; elektrik üretim, iletim ve dağıtımında faaliyet gösteren bütün kurum ve kuruluşların çözüm ortağı olarak sektördeki faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

yağ rejenerasyonu